Minőségellenőrzési Referens

Fluart innovative vaccines kft. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségellenőrzési biológiai, mikrobiológiai, fiziko-kémiai vizsgálatok kivitelezése, dokumentálása GMP körülmények közöttminőségügyi dokumentációk készítése, ellenőrzése, kezeléserészvétel módszer validálások kidolgozásában, validálások kivitelezésébenbeérkező anyagok minősítésespecifikációk elkészítése, felülvizsgálatakörnyezeti higiénés vizsgálatok elvégzésevizsgálati adatok feldolgozása, trendek figyeléseK+F feladatokban való részvételszakmai fejlődés támogatásahosszú távú munkalehetőség Munkavégzés helye:
Debrecen.Munkaidő:
teljes munkaidő napi 8 órabiológus, mikrobiológus, molekuláris biológus, biomérnök, biotechnológus, vegyész vagy ezekkel ekvivalens diplomaangol nyelvismeret középfokúfelhasználói szintű számítógépes ismeretekfolyamatszemléletprecíz munkavégzésnagyfokú önállóságmagas dokumentációs fegyelemegyüttműködési és jó kommunikációs készségA helyes gyógyszergyártási gyakorlat GMP ismereteminőségbiztosításban való jártassággyakorlati mikrobiológiai ismeretekaszeptikus munkavégzésben való jártassággyógyszerfejlesztési gyakorlati tapasztalat