Minőségellenőrzési Munkatárs

Meiji rubber europe zrt. - Nyíregyháza
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A 20 éve Magyarországon működő japán tulajdonú Meiji Rubber Europe Zrt. a világ egyik legnagyobb nyomókendő gyártójának leányvállalata, felvételt hirdet.
Pozíció:
Minőségellenőrzési munkatárs 8 órába
Munkavégzés helye:
Nyíregyháza
Feladatok leírása:
Késztermékek, félkész termékek vagy egyé anyagok tesztelése a felettesek utasításai alapján
A tesztek eredményeinek rögzítése a szabályok szerint
A tesztek eredményeiről szóló jelentések elkészítése
A megfelelő adatlapok elkészítése és kitöltése a minőségre vonatkozó adatokkal
A gépek vagy berendezések problémáinak jelentése
Kérésre megbeszéléseken való részvétel
Igény esetén a pénzügyi osztály támogatása
Vezérigazgató által kiadott egyéb feladatok
Elvárások:

Megbízhatóság
Pozitív hozzáállás
Érzékeny anyagok kezelésének képessége
Jó kapcsolat kialakítása a munkatársakkal
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk
Precizitás a gépek és berendezések kezelése és a mérések során
Előny:
Több éves tapasztalat
Amit kínálunk:
Stabil hátterű vállalat
Versenyképes bérezés
Utazási költségtérítés (közigazgatási határon kívülről)
Bónusz, Cafeteria
Önéletrajzzal a "
gombra kattintva.