Minőségellenőr

Autonet logistic kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A raktár által szállításra összekészített áru kiadásának a meghatározott szabályrendszer szerinti minőségi ellenőrzéseKiszállítandó alkatrészek, egyéb alapanyagok vizuális és gépen történő ellenőrzéseÁru összekészítése, csomagolása, fuvarozása, címkézése és dokumentálása során felmerülő hibák azonosítása és javításaA kiszállítási területen beállított folyamatok, csomagolási előírások, rakodási prioritások folyamatos monitorozásaEgyéb hibák kiszűrése és rögzítése, ezek vezető felé történő jelzéseVersenyképes juttatástDolgozói kedvezménytIngyenes céges buszjáratot vagy gépkocsi költségtérítéstDinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalati környezetetFelelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzési környezetetCafeteriaFelhasználói szintű számítógépes ismeretekGyártásban, termelésben, logisztikában szerzett tapasztalatPontos, precíz, önálló munkavégzésHasonló munkakörben szerzett tapasztalat2 műszakos munkarend vállalása