Minőségellenőr

Viapan „dologidő” kft. - Bonyhád
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségügyi technikus - minőségellenőr kollégát keresünk - méghozzá egy olyan Tolna megyei cégnek, ahol luxusautók beltéri elemeit gyártják nap mint nap.
Ez az autóipari nagyvállalat 2006 óta gyártja a személyautók bőrrel bevont alkatrészeit - napellenzőt, kartámaszt, kalaptartót, ülésháttámla borítást vagy éppen egy komplett ajtót a Lamborghini Urus-ba.
A mára már több mint 400 fős létszámot, az egyedi gyártási technológiát és nemzetközi jelenlétet szeretnék megtámogatni egy minőségi kollégával.

Milyen feladataid lesznek?
Napi minőségellenőrzések elvégzése.
Maghőmérséklet mérés, sablonos ellenőrzések, tapadásvizsgálatok.
EOL / Q-Wall ellenőrzések.
Bejövő és kimenő áru ellenőrzésekben való részvétel.
Vevő, beszállítói, vevői és belső reklamációk esetén válogatások elvégzése.
Amit nézni fogunk a jelentkezéskor
Ismered a bőrfeldolgozási, kasírozási gyártástechnológiákat.
Van tapasztalatod gyártásközi ellenőrzésekben, végellenőrzésben.
Ismered az 5S szabályokat.
Dolgoztál-e már bőrrel (előny)
Dolgoztál már gyártó közegben
Felhasználói szinten rendben vannak a számítógépes ismereteid (MS Office, ERP rendszer).
Előny
Core Tools ismeretek
3D mérőgépen történő mérés
Angol és/vagy német nyelv ismeret
Mérőszobai tapasztalat (tolómérő, anyagszerkezeti vizsgálatok)
Mire számíts?
Változatos munkára, francia nagyvállalati környezetben, egy profi minőségügyi csapat tagjaként.
Az alapbéren felül:
havi prémiumra, jelenléti bónuszra, munkába járás támogatására.
Határozatlan idejű munkaszerződésre.
3 műszakos munkarend
Részese lehetsz az egészen különleges gyártási folyamatoknak.
És ha igazán profivá válsz, lehetőséged nyílik előrelépésre is!