Minőségellenőr

Kaposplast kft. - Kaposvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Késztermék minőségi és fizikai paramétereinek ellenőrzése, mérőeszközzel történő mérése, dokumentálása. Műszakban történt eseményekről jelentés készítése. Utasításoknak megfelelő ellen mintakezelés. Együttműködés a Termelési osztállyal, minőségi eltérés esetén jelzés az illetékes személynek. Hosszútávú, bejelentett munkaviszonyt egy stabil hátterű magyar tulajdonú cégnél. Teljes munkaidő. Alkalmazotti jogviszony. Vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés. Szállás lehetősége. Telephelyünkön rendszeres orvosi ellátást. Folyamatosan fejlődő technikai környezetet. Azonnali kezdési lehetőséget. Munkakörnek megfelelő bérezés. Érettségi és/vagy középfokú szakirányú végzettség. Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság. Határozott, döntésképes személyiség. Rendszerszintű gondolkodás. Készség önálló és csapatmunkában való munkavégzésre. Munkájára igényes, alapos. Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség. Nagyfokú terhelhetőség, hétvégi munkavégzésre, ill. nappali és éjszakai munkavégzésre való hajlandóság. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy gyakorlat. Azonnali munkakezdés.