Minőségellenőr_ Veszprém

Exact systems hungary kft - Old
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként veszprémi munkavégzésre keres MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!
Feladatok:

Alkatrészek vizuális ellenőrzése munkautasítás alapján
Termékek tesztelése, kiszállításra felkészítés
Adminisztráció
Az álláshoz tartozó elvárások:

Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
Tolómérő, multiméter használatában szerzett tapasztalat
Alapszintű műszaki rajz olvasás
Több műszakos munkarend vállalása
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, rugalmasság
Amit kínálunk:

Bruttó 1800 Ft/óra +műszakpótlék +Cafateria munkaszerződéssel
Nettó 1800 Ft/ óra napi bejelentéssel
Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony vagy egyszerűsített foglalkoztatás lehetőség
Tiszta, rendezett környezet, családias légkörrel
Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
Gyors és kiszámítható felvételi folyamat - azonnali kezdés
Munkarend:

Munkaidő:
napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben.
Munkabér
Nettó
1 800
Ft /óra