Minőségellenőr Termelés Területen

Duvenbeck immo kft. - Kecskemét
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Műszak során felmerült minőségügyi ügyek kezelése, megoldása, jelentéseElső darab átvétel, gyártásközi ellenőrzés felügyeleteTechnológiai előírások betartása, betartatásaBelső auditterv szerint az auditok végrehajtása és támogatásaZárolások elvégzése, dokumentálása, zárolt termékek felülvizsgálataNem megfelelőségek kezelése azonnali intézkedések definiálásaKTMA mérések ütemterv szerinti elvégzése, dokumentálása, jelentéseBevezetett intézkedések hatékonyságának folyamatos ellenőrzéseMinőségbiztosítási dokumentációk vezetéseFelelősség a minőségért és annak fenntartásáértFejlesztő javaslatok tétele új tevékenységek, folyamatok folyamatos bevezetésére.Kollégák szükség szerinti szakmai támogatása, oktatása5S betartása és betartatása a termelési területekenEgyéb a felettes által kiadott feladatok elvégzéseKomoly szakmai tapasztalatot szerezhetsz innovatív, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatunknál;
Versenyképes alapbért, cafeteriát és további bónuszokat adunk;
Ingyenes és korlátlan sportolási lehetőséget kínálunk;
Tőlünk maximális támogatást kapsz a szakmai fejlődéshez pl. nyelvi és szakmai képzésekVáltozatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetetHosszú távra tervezünk Veled!Többműszakos munkarend vállalása;
Csapatmunka;
Változások kezelése;
Pontos, precíz, szabálykövető, lelkes munkavégzés;
MinőségtudatosságMagabiztos Microsoft Office ismeretek5S és auditori ismeretekVevőorientált hozzáállásMagas problémamegoldó készségLegalább 2 éves szakmai tapasztalatHasonló területen szerzett több éves tapasztalatIdegen nyelvismeretSAP ismeretek