Minőségellenőr_ Székesfehérvár

Exact systems hungary kft - Old
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keresMinőségellenőrmunkatársat, azonnali kezdéssel!
Feladatok:

Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
Gyártott termékek mérése és dokumentálása
Meghatározott szempontok szerinti válogatás
Selejt felismerése, esetenként utómunkák elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:

Megbízhatóság, rugalmasság
Pontos, precíz munkavégzés
Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:

Stabil, támogató munkahely
Munkaszerződés esetén bruttó 1650 Ft/óra
Napi bejelentési lehetőség nettó 1650 Ft/óra-heti kifizetés
Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – akár azonnali kezdés
Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
Munkarend:

Több műszakos munkarend (2 műszak-délelőtt és délután)
Munkabér
Nettó
1 650
Ft /óra