Minőségellenőr Matsol.

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A kimenő és bejövő áruk vizsgálata az érvényes ellenőrzési utasítások, specifikációk, rajzok, és szabványok alapján.Folyamatközi vizsgálatok elvégzése, termelési folyamatok felügyelete és fejlesztése.Első és újragyártások bemintázása, jegyzőkönyvek elkészítése és továbbítása. Minőségi bizonylatok elkészítése.Minőség-ellenőrzés dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb igazolások kitöltése.Reklamációk kezelése.Minőségirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése.Auditok külső, belső előkészítése, első minták vevői átvételének előkészítése és lebonyolítása.Kiértékelések, megelőző és javító intézkedések elvégzése, koordinálása.Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál.Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.Széleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13.Havi fizetés,Bejárás támogatása,Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Középfokú műszaki végzettség fém/műanyag / gépipari.Gyakorlati tapasztalat mérőeszköz használatból pl. tolómérő, mikrométer.Rajzolvasási műszaki gyakorlat és tapasztalat.Számítógépes ismeret Word, Excel, PowerPoint.Csapatmunkára való képesség és terhelhetőség.Jó együttműködő, problémamegoldó és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.Pontos, precíz munkavégzés, önellenőrzés.Rugalmasság.Proaktivitás.Megoldáscentrikusság.3 műszakos munkarend vállalása.Minőségirányítási szabványok ismerete ISO 9001, IATF 16949.Minőségbiztosítási gyakorlat és gumiiparban szerzett tapasztalat.SAP-ismeret.Német / angol nyelvtudás írásban és szóban.