Minőségellenőr-Gépkezelő Pozíció Kecskemét-Kadafalván

Trenkwalder - Kecskemét
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Várjuk jelentkezésed Kecskemét-Kadafalva, Heliport Ipari Parkban található partnerünkhöz minőségellenőr-gépkezelő pozícióba, 3 műszakos munkarendbe.
Minőségellenőr-gépkezelő pozíció Kecskemét-Kadafalván
Feladatok

  • Termékek ellenőrzése nagyító alatt hibakatalógus alapján,
  • fröccsöntő gépek alapanyaggal történő ellátása,
  • dokumentációs feladatok.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • előny a gyártókörnyezeti tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nettó 340.000 Ft-os bérezés,
  • jelenléti bónusz,
  • Cafeteria juttatás.
  • Gyors kiválasztási folyamat!
  • Ingyenes céges járat az alábbi településekről:
    Ágasegyháza, Ballószög, Fülöpjakab, Fülöpszállás, Helvécia, Hetényegyháza, Izsák, Kisizsák, Jakabszállás, Kadafalva, Katonatelep, Kecskemét, Kerekegyháza, Kiskunfélegyháza, Kunadacs, Kunszállás, Kunszentmiklós, Matkó, Nagykőrös, Szabadszállás