Minőségbiztosítási Rezidens Technikus-Kecskemét M/F/D

Yazaki europe - Kecskemét
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A kábelkötegekkel kapcsolatos ügyfélhívásokra való reagálásA károk dokumentálása és a hiba előzetes értékelése a Yazaki felelősségének megállapítása érdekében, az ügyféllel folytatott tárgyalások és a hibás minták Yazaki gyártóüzemekbe történő elküldése révénKészletgazdálkodás az ügyfél telephelyén és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos különleges megkeresések kivizsgálása.Proaktív jelenlét és hatékony kommunikáció fenntartása az ügyfélnél,A kábelköteggel kapcsolatos valamennyi minőségi kérdés, valamint a felmerült hibák feldolgozása;
a lehető legjobb rendezési tevékenységek elvégzése.A helyszíni pótalkatrész-készlet kezelése és a szükséges anyagok időben történő beszerzésének biztosításaVersenyképes juttatás és juttatási csomag.Lehetőségek szakmai fejlődésre és képzésre.Dinamikus és együttműködő munkakörnyezet.Élen járó autóipari innovációkban való részvétel a Yazaki-val.Középfokú végzettségKábelkötegek megmunkálásában szerzett tapasztalatKézi krimpelésben szerzett tapasztalatGyártási környezetben való munkavégzésben szerzett tapasztalatKiváló problémamegoldó és kommunikációs készség, eredményorientált személyiségFolyékony angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban, előny:
német nyelvtudásHajlandóság műszakos munkavégzésre