Minőségbiztosítási Mérnök

Hankook tire magyarország kft. - Fejér Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségügyi kapcsolattartás vevőkkel, társosztályokkal, fejlesztőkkelTermék jóváhagyás;
és kapcsolodó folyamatok koordinálása, lebonyolításaReklamációk kezelése - fogadás, jelentés készítése, korrektív intézkedések felügyeleteVevői auditok lebonyolításaKarrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánálTapasztalatszerzés és fejlődési lehetőségKiemelkedő juttatási csomagBejárás támogatása vállalati buszjáratokkalIngyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkelSzínes vállalati kultúra Munkavégzés helye:
Rácalmás / DunaújvárosFelsőfokú végzettség Műszaki szakirányAktív angol nyelvtudásMinőségirányítási Szakmérnök végzettségAuditori ismeretek IATF, VDA 6.3OE követelmények CSR, PPAP/APQP;
8D ismeretFontos számodra a pontos munkavégzés, precizitásSzeretnél új ismeretek elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagyCsapatjátékos hozzáállásod van