Minőségbiztosítási Mérnök

Dp world logistics hungary kft - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségirányítási rendszerek működtetése;
Minőségügyi módszerek, eszközök alkalmazása;
Operatív projektek Logisztika minőségügyi szempontból történő felügyelete, támogatása;
Kapcsolattartás a Vevő minőségügyi osztályával;
Reklamációkezelés, 8D-reportok készítése;
Belső és külső auditokban való részvétel;
Folyamatos fejlesztésbenvaló aktív részvétel;
Belső káreseményekkel kapcsolatos ügyintézés:
nyilvántartás, dokumentálás és információk továbbítása az ügyvezetés illetve a kárügyintézést végző vállalat feléKapcsolattartás a biztosítóval és a válogatást végző vállalatokkal;
Számlázási adatok előkészítése a kontrolling számára;
Befejezett felsőfokú végzettség műszaki, vagy mérnöki területen1-3 év tapasztalat minőségügyi mérnök pozícióbanA debreceni telephelyünk megnyitása előtt a győri egységünkbenbetanulási idő vállalása, amely alatt felkészítünk az újonnan épülő debreceni telephely első munkatársainak egyikekéntAngol nyelv kommunikációképes ismereteAutóipari tapasztalatBelső auditori tanúsítványNémet nyelvtudás