Minőségbiztosítási Mérnök

Qlm development center kft. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségügyi ellenőrzésekműszaki rajzok és dokumentációk ellenőrzése minőségirányítási szempontok alapján,külső és belső beszállítók időszakos minőségügyi ellenőrzése,külső és belső vevői reklamációk kezelése.Minőségügyi folyamatok fejlesztése, új folyamatok bevezetése és visszaellenőrzése,projektekhez kapcsolódó rendszeres minőségbiztosítási megbeszélések szervezése,projektek során felelősség a vevői igények betartatásáért,tervezési utasítások felülvizsgálata tervezési dokumentumok ellenőrzése során;
ezek betartásának kontrollja,minőségi és mennyiségi átvételek időnkénti ellenőrzése a beszállítóknál és a Site-on,ECO/ECR folyamatok során keletkező módosítások végig kisérése a bevezetésig minőségbiztosítási szempontok alapján,gyártásközi minőség-ellenőrzés.Érdekes, innovatív feladatok várnak,lehetőséget biztosítunk folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére,a szakmai teljesítmény mögött minden esetben valódi összetartás, jó hangulatú, támogató csapat áll, mely fontos érték a cégnél,biztosítjuk számodra a technikai feltételeket, hogy az iroda helyett otthon is dolgozhass - akár heti 2-3 napot,stabil megrendelőkörrel rendelkező, növekvő cégcsoport vagyunk.Középfokú műszaki végzettség,minimum 3-5 év szakmai tapasztalat,analitikus gondolkodásmód,precizitás a munkavégzés minden részfolyamatában,műszaki rajzok értelmezése,angol nyelvtudás,„B” kategóriás jogosítvány.Felsőfokú műszaki végzettség ,specifikus szoftverismeretek pl.:
Eplan, AutoCAD, Solid Edge, SolidWorks,automatizálási ismeret,utazási hajlandóság.