Minőségbiztosítási Mérnök (Hw) @ Technosource

Technosource - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Msc/Bsc villamosmérnök, mérnök -informatikai területen szerzett diploma
Minimum 2-3 év elektronikai mérésekben, hardver minőségbiztosítási /tesztelési területen szerzett szakmai tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Precíz, pontos, önálló munkavégzés.

Nemzetközi ügyfelünk state-of-the- art, nagy teljesítményű mérőműszerek, mérőberendezések kutatás- fejlesztésével, és gyártásával foglalkozó központjába Minőségbiztosítási mérnököt keres, Budapestre.

Amit ügyfelünk kínál:
Hibrid munkalehetőség
Összeszokott csapat, új ötleteket ösztönző, szakértőkből álló vezetés
Innovatív, kreatív, inspiráló munkahelyi környezet
Termékfókuszú, agilis munkahelyi környezet

,[A pozíció felelős a hardveres tesztesetek kialakításáért és teszteszközök fejlesztéséért, hogy hatékonyan és megbízhatóan lehessen tesztelni a terméket a gyártási folyamat során, Tesztfolyamatok végrehajtása és optimalizálása annak érdekében, hogy hatékonyabbá tegye a tesztelési folyamatokat és minimalizálja a hibalehetőségeket, Előgyártási prototípusok vagy eszközök építése és tesztelése, mérések elvégzése, a termékfejlesztés folyamatok elősegítse ] Requirements: