Minőségbiztosítási Gyakornok - Diákmunka

Fürge diák iskolaszövetkezet - Dunakeszi Járás
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

Minőségbiztosításhoz szükséges műszerek kezeléseSzabályozások kialakításában és folyamatszabályozásban való részvételJavaslattételaz ellenőrzési módszerek kapcsán, a dokumentációk kidolgozásában való közreműködésHibaanalízisek lefolytatásaFolyamat közbeni ellenőrzések a munkautasítások és eljárások szerintJelentés a gyártás során észlelt nem megfelelőségekről ERP rendszer segítségévelAz észlelt nem megfelelőségekkel kapcsolatos korrekciós intézkedések, anem megfelelő termékek elkülönítése és lezárásaA termék kibocsátása a gyártásból a végső tesztelés utánAz Anyagvizsgáló Testület munkájának támogatása, aktív részvétel az üléseinA gyártási tevékenység értékelése analitikai módszerekkelTermelében szerezhető tapasztalat:
minőségbiztosítási technikus gyakornokként részt veszel a termelés mindennapjaiban, így a logisztikai és mérnöki terület gyakorlati oldalát ismerheted meg.Korábbi, fizikai munkakörben szerzett tapasztalataid értékesek lesznek a cég és pozíció számára.Rugalmas munkaidőben dolgozhatod le a cég által kért órákat, így jobban össze tudod illeszteni a munkaórákat egyetemi tanulmányaiddalAktív vagy passzív 25 év alatti NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezelKommunikációs szintű B2 angol nyelvtudásod van szóban és írásbanMagas monotóniatűrésFelhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezelHeti 20-24 óra vállalása nem okoz számodra gondotMinőségellenőrként, vagyraktárosként szerzett tapasztalatVállalatirányítási rendszerek felhasználásában szerzett tapasztalatTargoncakezelői jogosítványKézi mérőeszközök és mérési módszertanok ismerete