Minőségbiztosítási Dokumentációs Technikus

Emerson process management magyarország kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A pozíció összefoglalása:
A dugattyús piston és elektromos hajtóművek/aktuátorok minőségügyi termék-dokumentációjának előkészítése, biztosítása annak, hogy a dokumentumok kiadása és/vagy revíziója időben történjen meg és megfeleljen az ügyfél/vevő előírásainak és követelményeinek. Az új csapattag biztosítja hogy a dugattyús és elektromos aktuátorok minőségügyi dokumentációs folyamata megfelelően követve legyen, és megfeleljen a minőségi követelményeknek és specifikációknak. Emellett felelős a vállalt célok és határidők teljesítéséért. A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:
- Elkészíti az aktuátor minőségellenőrzési teszterveit és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát. - Elkészíti az aktuátor tesztelési eljárásait és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát. - Elkészíti a végleges minőségi dokumentációs csomagot, és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát. - Felelős az ügyfél által előírt határidők betartásáért. - Felelős a célok és cél számok eléréséért. - Szükség esetén eszkalál a vezetőségnek hogy a vállalt célok és határidők betarthatóak legyenek. - Biztosítja az ügyfél-elégedettséget a minőségi termék dokumentációval kapcsolatban. - Felelős a dokumentációs eljárások szövegezéséért, és egyéb feladatokért és tevékenységekért az aktuális vezetői kéréseknek megfelelően. - Felelős a folyamatos fejlesztési irányelvek és a minőség vállalati kultúrába való beépüléséért és előmozdításáért az egész szervezetben. Mi Jellemez:
Kíváló kommunikációs készség, csapatjátékos szemlélet és jó együttműködés. A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
Minimális elvárások:
- Műszaki háttér szakirányú technkusi végzettség. - Jó felhasználói ismerete az MS-Office -nak, különösen az Excel és a Word terén. - B2-es angol nyelvtudás. - A minőségbiztosítás és minőségirányítás módszertan ismerete. Előnyt jelentenek a következők:
- Mérnöki diploma vagy azonos jellegű műszaki háttér. - 2 év releváns tapasztalat minőségügy területén egy mechanikai gyártóvállalatnál. - Az EN 10204 vagy egyéb hasonló szabványoknak megfelelő minőségügyi dokumentációk ismerete. - ATEx és PED irányelvek ismerete. - SAP vagy egyéb ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat. - Szakmai tapasztalat az olaj- és gáziparban. - Sematikus vázlatterv és kapcsolási rajz olvasási készségek. - Mechanikai rajz értelmezése. Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely Támogató, barátságos légkör Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek Munkába járás támogatása Ingyenes sportolási lehetőségek Heti 2 nap Home office lehetősége