Mikrovállalati Tanácsadó

Magnet magyar közösségi bank zrt. - Veszprém
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

A Bank mikro -, kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű értékesítése számla- és hiteltermékek, valamint az ahhoz kapcsolódó egyéb szolgáltatásokAkvizíciós tevékenységAz ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartásSzámlavezetett vállalati ügyfelek kezelése, kiszolgálásaHiteltanácsadásBarátságos légkör, elkötelezett csapatÉrtékközösség és felelős pénzügyi szemléletKellemes, kulturált munkakörnyezetHatározatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidőSzemélyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjátólCsatlakozási lehetőség mobiltelefon flottábaCéges programok és csapatépítő rendezvényekMinden hónapban egyszer közös reggeliDolgozói ajánlási programÉlet- és balesetbiztosításMunkavállalói résztulajdonosi programMunkavégzés helye:
Veszprém Ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat, akár lakossági ügyfélkörbenAkvizíciós tevékenységben való jártasságÉrtékesítési szemlélet és képességMeggyőző kapcsolatteremtő és kommunikációs készségÜgyfélközpontúság, pontos, precíz munkavégzésFelsőfokú gazdasági végzettségProaktív személyiségAngol vagy német nyelv ismeretebármilyen területen szerzett banki tapasztalatKívánt jellemvonások:
Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint élÉrzékeny a társadalmi és civil ügyek irántMotivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleketJó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezikMegbízható, felelősségteljesPrecíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben