Mikro Specialista - Eger

Mbh bank nyrt. - Egri Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A fióki eredményekhez való minél nagyobb mértékű hozzájárulás, a tervcélok teljesítése A fiók vonzáskörzetébe tartozó kisvállalati ügyfelek - üzletpolitika szerinti akvizíciója Banki termékek értékesítése a kisvállalati ügyfélkör számára, az ügyfél komplex kiszolgálásának menedzselése Folyamatos monitoring tevékenység, az ügyfélminősítés előkészítése. Kisvállalati ügyfelek és azok lakossági tulajdonosainak, vezetőinek portfolió szintű kezelése, személyes kiszolgálása Kapcsolattartás a különféle banki területekkel A banki termékek versenyképességéről, a konkurens bankok üzletpolitikájáról, valamint az ügyfelek igényeiről megszerzett információk visszacsatolása a megfelelő vezetői szintre. Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program Felsőfokú gazdasági végzettség Mikro -és kisvállalati ügyfélkörben szerzett értékesítői tapasztalat Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás Kiváló kommunikációs képesség Értékesítői véna Dinamikus, talpraesett személyiség