Mezőgazdasági Telephelyvezető

Uvr mezőgazdasági kft. - Tompa
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A telepen dolgozókfelügyelete, vezetése, a telep irányításaA telephely működésének koordinálása, dokumentálásaTervezés, tervszerű munkavégzés végrehajtása és végrehajtatásaSzárító-, tisztítóüzem működésének felügyeleteTelephely, raktárak, gépek rendjének és karbantartásának biztosításaSzakmai kihívásJó keresetMobiltelefonLaptopSzakmai továbbképzésStabil munkahelyMin. 1- 3 éves vezetői gyakorlat és mezőgazdaságban szerzett tapasztalatJó kommunikációs készség vezetői készség, emberekkel való kiváló bánásmód, együttműködési készség, csapatban való munkavégzésÖnálló, precíz munkavégzésKonfliktuskezelés- és tűrésExcel, Word és Outlook felhasználói szintű ismereteB-kategóriás jogosítványSzárítóüzem és/vagy tisztító működtetésében szerzett tapasztalatÖntözőgépek üzemeltetésében szerzett tapasztalatTargoncás/ rakodógép jogosítványNagy munkabírás, terhelhetőségRugalmasság