Mezőgazdasági Talaj- És Növénymintavevő

Eurofins minerág kft. - Szekszárd
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Mintavételi tervek készítésében közreműködés, Mintavevő berendezéssel ellátott terepjáró gépjárművel szántóföldi és ültetvényen történő mintavételezés, Megszedett minták adminisztrációja, jegyzőkönyvezéseMinták székhelyre beszállításaMintavevő járművek és berendezések folyamatos gondozása, karbantartatásaA végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő versenyképes fizetést kínálunkStabil, nemzetközi háttérrel, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunkCafetéria-juttatás biztosítunkVáltozatos munkakör és kihívást jelentő feladatok várnak rádGépjármű-vezetői jogosítvány B-kategória, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Önálló munkavégzésMezőgazdasági munkában szerzett tapasztalat, Jó tájékozódási képesség, Jó problémamegoldó, illetve műszaki készség, Székhelyünkhöz közeli Tolna megye, illetve szomszédos megyéi lakóhely.