Mezőgazdasági Gépszerelő

Pappas auto magyarország kft - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Mercedes-Benz márkacsoporthoz tartozó mezőgazdasági gépek és egyéb speciális felépítmények szervizeléseGaranciális és garancián túli javításainak elvégzéseA gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítéseGépjármű-diagnosztikaMunkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartásaVersenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezésBéren kívüli juttatásokInnovatív termékek, technológiák és megoldásokSzakmai fejlődési lehetőségMagasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülményekNemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahelyAutószerelői végzettségMezőgazdasági gépek szervizelésben szerzett tapasztalat„B” kategóriás vezetői engedélyFelhasználói szintű számítás-technikai ismeretPontos, precíz, igényes munkavégzésJó problémafelismerő és – megoldó képességFelelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállásMercedes-Benz, DAF, IVECO valamelyikében szerzett márka- és típusismeret„C” kategóriás vezetői engedélyA fenti márkák szervizelésében szerzett tapasztalat