Mesteroktató

Miskolci egyetem - Miskolc
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Miskolci Egyetem Egészségtudományi Karának képzéseihez kapcsolódó, kiemelten az Ápolás és betegellátás alapképzési szak Ápoló szakirányához kapcsolódó tantárgyak, többek között Ápolástan, Szakápolástan, Kórházhigiéné, Anatómia, Klinikai alapismeretek és propedeutika, Transzkulturális ápolás, Szakmai gyakorlat stb. tantárgyak elméleti és gyakorlati oktatási feladatainak ellátása, a szakterületi kutatási tevékenység publikálása, oktatási segédletek, jegyzetek készítése, tananyagfejlesztés, szakdolgozati és TDK témavezetés és bírálat, részvétel a Kar közéletében, aktív tevékenység a Karon kívüli szakmai együttműködésekben, a Kar dékánja, valamint az Ápolástudományi és Képalkotó Diagnosztikai Intézet vezetése által meghatározott feladatok ellátása. Teljes munkaidős, munkaviszony, stabil hátterű, innovatív szervezeti környezet, dinamikus csapatmunka, kimagasló egyéni fejlődési lehetőség, versenyképes jövedelem, cafeteria.Mesterfokozat,legalább tízéves szakmai-gyakorlati munkatapasztalat, a hallgatók gyakorlati képzésére való alkalmasság, büntetlen előélet, nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, a pályázónak meg kell felelnie a Miskolci Egyetem szabályzataiban rögzített, a mesteroktatókra vonatkozó általános követelményeknek. PhD tanulmányok folytatása.