Mérnöki Tolmács

Trenkwalder magyarország - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Mérnöki tolmács
Leírás
Mérnöki képzésen tanulsz és szeretnéd a szakmai gyakorlatodat elvégezni a következő félévben? Folyékonyan beszélsz németül? Szeretnél belelátni egy multinacionális energiaipari vállalat működésébe? Szívesen dolgoznál külföldön?
Ez az izgalmas lehetőség Neked szól!
Feladatok
6 hónapon át Berlinben a gázturbina égőfejgyártás területen dolgozó magyar kollégák nyelvi segítése
Fordítás/tolmácsolás a munkafolyamatok betanulásánál (forgácsolás, hegesztés, összeszerelés) a gyártási területen
Tolmácsolás a német kollégák által szervezett oktatásokon (pl. újbelépő oktatás, vagy munkavédelmi oktatás)
Különböző műszaki szövegek németről magyarra történő fordítása
Esetenként besegítés az irodai adminisztratív feladatokba
Elvárások
Felsőfokú műszaki tanulmányok (villamos-, hegesztő-, gépészmérnök)
Kitűnő német nyelvismeret (műszaki szaknyelv ismerete előny)
Félév halasztása esetén is lehet jelentkezni
A képzés típusától és a tanulmányi munkarendtől függetlenül pályázható a pozíció
Amit kínálunk
6 hónap Berlinben:
szállás, napidíj, utazás biztosítva
Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
Versenyképes juttatási csomag:
bruttó 252 000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkábajárás támogatása, kockázati életbiztosítás
Stabil nemzetközi háttér
Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért:
tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedését struktúrált betanítási programmal, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal segítjük
Folyamatos képzéseket biztosítunk szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
Folyamatos belső álláspályázati lehetőségeket kínálunk kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez
E-bike bérlés támogatása
Munkatársi ajánlási jutalom
Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények
Munkavégzés helye
Budapest