Mérnök-Értékesítő Orvostechnikai Vagy Villamos Berendezések És Elektronikai Területre

Tüv rheinland intercert kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Potenciális új ügyfelek és értékesítési lehetőségek feltárása, Ügyféllátogatások szervezése és üzleti tárgyalások lebonyolítása az árajánlatok és a szerződések feltételeiről,Ügyfélkapcsolatok proaktív fejlesztése és kialakítása a saját felelősségi területén,Szoros együttműködés a vezetőséggel és a mérnöki csapattal az ügyfelek igényeinek összehangolása érdekében,A piaci trendek folyamatos nyomon követése,Az értékesítési stratégia végrehajtása és proaktív részvétel a vállalat üzleti stratégiájának megvalósításábanSzakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,Változatos cafeteria elemek,Biztos, nemzetközi háttér,Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,Betanulás a mérnöki csapatban, hogy az új kolléga mielőbb megismerje, milyen szolgáltatásokat nyújtunk a vállalaton és a saját területén belül egyarántMunkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület, Gizella út 51-57.Munkaidő:
Teljes munkaidő, kötetlen munkarend otthoni munkavégzési lehetőséggel próbaidőt követőenMunkába állás kezdete:
Pályázat elbírálását követően azonnalFelsőfokú mérnöki végzettség villamosmérnök / gépészmérnök diploma,Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat műszaki szolgáltatás értékesítésében és/vagy üzletfejlesztésben,Ügyfélszerzési és tárgyalási tapasztalat, kiváló kommunikációs és prezentációs készség,Tárgyalóképes angol nyelvtudás,Felhasználói szintű IT ismeretek MS Office, CRM rendszerek,Értékesítési gondolkodásmód,Utazási hajlandóság belföldön és külföldön egyaránt, éves szinten a munkaidő 25-49%-ában,B kategóriás jogosítványFelsőfokú gazdasági végzettség,Német nyelvismeret,SalesForce ismereteOrvostechnikai területen vagy autóipari területen és/vagy tesztelés, ellenőrzés és tanúsítás területén szerzett értékesítési tapasztalat