Mérlegképes Könyvelő

Vöröskő kft. - Zalaegerszeg
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod. Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga, 64 áruház országszerte az Euronics csillag alatt.
Mérlegképes könyvelő
Amiben számítunk rád
Bolti készletek saját használatba vételének könyvelése
Üzletek leltárzáró jegyzőkönyveinek elszámolása
Munkavállalókkal szembeni követelések nyilvántartása, könyvelése
Készletek selejtezések elszámolása
Bérfeladás levonásainak, letiltásainak könyvelése
Helyi adóbevallások, adóelőlegek, utalási listák elkészítése
Központi számlázással összefüggő feladatok
NAV Online számla adatszolgáltatás kontrollja
Hóvégi záráshoz adatszolgáltatás, költségelhatárolások, átvezetések elkészítése
Követelések értékvesztése analitika vezetése, az éves értékvesztés elszámolásához javaslat összeállítása
Kapcsolattartás a cégen belüli társosztályokkal, egyeztetések elvégzése
Riportok, statisztikák készítése
Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz
Mérlegképes könyvelői végzettség,
Hasonló munkakörben 2-3 éves szakmai tapasztalat
Naprakész számviteli szaktudás
Felhasználói informatikai ismeretek (Excel, Word).
Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
Alaposság, talpraesett kiállás
Precizitás, pontosság, megbízhatóság
Hosszú távú elkötelezettség
Erős csapatszellem
AAmiért szeretsz majd nálunk dolgozni
Inspiráló feladatok, nálunk elismert szakértő lehetsz
Bruttó 40.000 Ft cafeteria, már az első teljes hónaptól
Cégünk hosszú távú lehetőséget és stabilitást jelent a kollégáinknak
Home Office lehetőség
Munkavégzés helye
Veszprém