Mélyépítő Mérnök/Műszaki Vezető

Sts engineering & construction kft. - Győr
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Nagyfeszültségű alállomások mélyépítési munkáinak menedzselése, a kivitelezés műszaki irányítása, projekttervek készítése, valamint anyaglisták és költségvetések készítése.A projektek kivitelezésében részt vevő alvállalkozók és egyéb foglalkoztatottak munkájának koordinálására, irányítására, felügyeletére kijelölt személyek munkájának támogatása;
Beszámolók, jelentések, egyéb projektdokumentumok elkészítése;
A munkáltató által igényelt, a munkáltató által létesített, létesítendő vállalkozási, megbízási jogviszonyok alapját képező ajánlatok, költségszámítások elkészítése;
Más szakterületeken dolgozó munkavállalókkal, és egyéb foglalkoztatottakkal, megbízottakkal történő együttműködés;
Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel ügyféllel, beszerzővel, tervezőkkel, kivitelező csapattal, áramszolgáltatói ügyintézővel, vezetőséggel ·beszámolók, jelentések, egyéb projektdokumentumok elkészítése;
Pénzügyi teljesítés felügyeleteprojektek megvalósításához szükséges beszerzési eljárások menedzselése, beszerzések nyomon követése és nyilván tartása,Fiatalos csapatHosszútávú munkalehetőségFejlődési lehetőségVersenyképes fizetésGiga projektekben való részvételÉpítőmérnöki/mélyépítő mérnöki végzettségAUTOCAD program felhasználói szintű ismereteFelelős műszaki ellenőri végzettségmegújuló energetikai megoldások iránti elhivatottságmagas szintű MS Office ismeretekB kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlatjó kommunikációs és koordinációs készségjó problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzésprecíz, önálló munkavégzésközépfokú angol nyelvtudásNapelem parkok és alállomások építésében szerzett tapasztalat