Megfelelési Tanácsadó

Bv. holding kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Bv. Holding Elismert Vállalatcsoport tagvállalatai számára a köztulajdonban álló gazdasági társaságok belső kontrollrendszeréről szóló 339/2019.XII.23. Kormányrendeletben rögzített megfelelési tanácsadói tevékenység ellátása;
A gazdasági társaságok tevékenységére és működésére vonatkozó jogszabályokban foglaltaknak és a szabályzatok összhangjának elősegítése a jogszabályi rendelkezésekkel,azon intézkedések és eljárások érvényesülésének folyamatos nyomon követése és rendszeres ellenőrzése, amelyek célja az irányadó jogszabályoktól való eltérések feltárása,a végzett tevékenység jogszabályoknak, a célkitűzések, belső szabályzatoknak, értékeknek és elveknek, továbbá a tevékenységi körre vonatkozó szakmai standardoknak való megfelelés nyomon követése,a feltárt hiányosságok megszüntetése és a kockázatok csökkentése érdekében javaslatok készítése az ügyvezetők részére,a megfelelésbeli hiányosságok feltárása érdekében tett intézkedések nyilvántartása, folyamatos nyomon követése és rendszeres ellenőrzése,ügyvezetők és a munkavállalók támogatása abban, hogy a gazdasági társaságok teljesítsék a tevékenységükre és működésükre vonatkozó jogszabályokban foglalt kötelezettségeit,a jogszabályoknak történő megfelelés, mint cél érvényesülését elősegítő szervezeti szemlélet kialakításának támogatása szervezetfejlesztési eszközökkel és képzések szervezésével,az integritást sértő, korrupciós és visszaélésgyanús eseményekre vagy kockázatokra vonatkozó bejelentések fogadásával és kivizsgálásával kapcsolatos feladatok ellátása,a jogszabályoknak történő szervezeti megfeleléssel kapcsolatos intézkedések vonatkozásában ügyvetetők folyamatos támogatása, tanácsadás.Cafeteria juttatás bruttó 200.000 Ft/év,munkába járási költségek támogatásaBudapest közigazgatási határán kívülrőligényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség,széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,stabil munkáltatói háttér,versenyképes jövedelem.Magyar állampolgárság, büntetlen előélet,a 339/2019. XII.23. Kormányrendeletben előírt felsőfokú jogi vagy gazdasági végzettség;
Kétéves végzettségének megfelelő igazolt gyakorlat;
Magas szintű írásbeli ésszóbeli kifejező készség, együttműködés, csapatszellem, kommunikációs készség és stressztűrő képesség,felhasználói szintű MS Office MS Word, MS Excelismeret,munkaköri orvosi alkalmasság,„B” kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetői gyakorlat és vezetői hajlandóság