Medior Ügyfélkapcsolati Munkatárs Miskolc

Mvm ügyfélkapcsolati kft. - Miskolc
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Személyes ügyfél megkeresések kezelése az ügyfélszolgálati irodában, a beérkező igények fogadása és feldolgozása az SAP-ISU rendszerben
Az ügyfelek szerződéses igényeinek kezelése költözés, adatváltozás, szerződés felmondás
A számlázással kapcsolatos ügyek, reklamációk, igények rögzítése, számlakorrekciók elvégzése
Törzsadatok kezelése és karbantartása
Pénztári feladatok ellátása
A személyes ügyintézés során átvett dokumentumok, nyomtatványok iktatásaMert teljes körű szakmai támogatást és képzést biztosítunk
Mert egy összetartó, dinamikus csapat tagja lehetsz
Mert a teljesítményedet elismerjük extra bónusz
Mert szeléskörű juttatási csomagot ajánlunk:
cafeteria, egészségpénztári és nyugdíjpénztári hozzájárulás, magán egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás
Mert kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni
TÖBB MUNKATÁRSAT IS KERESÜNK, VÁRJUK JELENTKEZÉSEDETLegalább középfokú végzettséggel érettségi rendelkezel
Magabiztosan használod az MS Office csomagot
Vállalod, hogy munkaerő-kölcsönzés keretein belül leszel foglalkoztatva
Ügyfélközpontú vagy és megoldás-orientált
Fontos számodra a minőségi munkavégzés
Nyitott, kommunikatív, empatikus személyiség vagy
Jó konfliktuskezelési képességgel rendelkezel
Rugalmasan tudsz alkalmazkodni a változásokhoz, nyitott vagy az újdonságokraHasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
SAP-ISU felhasználói szintű ismerete képzést biztosítunk