Medior Java Fejlesztő - Ref2290f

Deutsche telekom tsi hungary kft. - Pécs
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Cég leírása
A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.
Medior Java fejlesztő - REF2290F
Állás leírása
A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója. Ezen dinamikusan fejlődő üzletág magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul és németül magabiztosan beszélő, tapasztalattal rendelkező szakembert. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!
Feladatok
Üzleti alkalmazások fejlesztése nemzetközi csapatokban
Szoftverfejlesztés és tervezés:
bugfixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása
Munkafolyamatok automatizálása
Önálló részprojektek menedzselése
Dokumentáció készítés (tervezés, architektúra)
Követelményanalízis és megvalósítás
Szakmai és technikai tanácsadás
Elvárások
Minimum 2 év tapasztalat java fejlesztő környezetben
Informatikai végzettség
Jó kommunikációs készség
Német nyelv magabiztos használata a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen
Springboot, Docker, Jenkins, illetve Oracle, vagy MySQL magabiztos ismerete
Előny
Java Spring Security és Kubernetes ismerete
Munkavégzés helye
Budapest
Szeged
Debrecen
Pécs