Medior Háttértámogatási Szakértő

Mvm ügyfélkapcsolati kft. - Szeged
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

Fő feladata a lakossági ügyfelek részére a biztosítási termékek teljes körű menedzselése és koordináció a harmadik feles szolgáltatások szereplői között az alábbi részfeladatokon keresztül:
Összehangolja és folyamatosan felügyeli az általa menedzselt termékeket, együttműködik az érintett társterületekkel és javaslatot tesz a háttértámogatási és termékoldali folyamatok kialakításához.
Kapcsolatot tart és együttműködik a partnerekkel, valamint az ügyfélszolgálattal a termékekre vonatkozó kérdések, folyamatok és ügyfélpanaszok kapcsán.
Elvégzi a biztosítási tevékenységgel összefüggésben beérkező teljesítésigazolások és számlák ellenőrzését és jóváhagyását a megrendelők nevében.
Részt vesz a jutalék és szolgáltatási díjelszámolások elkészítésében, kiállítja a biztosítási tevékenységgel összefüggésben a teljesítésigazolásokat, ellenőrzi a számlákat.
Rendszeres és eseti adatszolgáltatásokat, riportokat, kimutatásokat készít.
A termékekkel kapcsolatos adatbázisokat folyamatosan karbantartja és fejlesztési javaslatokat ad.
Támogatja a termékfejlesztést és termékértékesítést, tekintettel a termék- és folyamatoldalra, valamint a harmadik feles, külső partnerrel fennálló kapcsolatra.Versenyképes bér
Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Mobilitási támogatás
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényekFelsőfokú végzettség
MS Office haladó szintű ismerete különösen Excel, különböző egyéb rendszerek SAP, VCC készségszintű ismerete
Hatékony problémamegoldó készség
Folyamatos tanulás, önfejlesztés, gyors tanulási képesség
Nyitottság és proaktivitás
Szervező- és koordinációs készség
Változáskezelő hozzáállás
Kiváló együttműködés, csapatmunka és magas szintű önállóság feszített időszakban isGazdasági végzettség / szakképesítés
Tapasztalat szolgáltatásmenedzsment / ügyfélszolgálati területen
Ügykövető rendszerek felhasználói szintű ismerete
Középszintű üzleti angol nyelvismeret