Mechanikus Szerelő

Humancentrum - Nyírbátori Járás
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Mechanikus szerelő
Leírás
Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.
Feladatok
Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek összeszerelése
Gépi funkciók, paraméterek, mozgóalkatrészek beállítása
Gépegységek mechanikus moduljainak (vezérlés és hajtás) összeszerelése
Munkautasítás, rajz alapján elektromos termékek, elektromechanikus eszközök összeszerelése
Elvárások
Szakirányú középfokú végzettség (géplakatos, mezőgazdasági gépszerelő, mechatronikus)
Min. 1-3 év releváns tapasztalat
A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
Munkaidő
Egy műszakos munkarend
Amit kínálunk
Alapbér + teljesítmény bónusz
Cafeteria
Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
Utazási költségtérítés (tömegközlekedés vagy saját autó esetében is)
Munkaruha biztosítása
Gyümölcs- és vitamincsomag
Támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness- és gyógyfürdőben
Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál
Munkavégzés helye
Nyírbátor