Mechanikus Karbantartó

Howmet-köfém kft. keréktermékgyár - Székesfehérvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Rád váró feladatokA gyár gépparkjának mechanikus karbantartása, ellenőrzéseMeghibásodott gépek javításaAktív részvétel a megelőző karbantartásbanKarbantartási munkák dokumentálásaElektromos karbantartók támogatásaAmit cserébe nyújtunk nekedVersenyképes alapbérTörvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékKiemelkedő cafeteria csomagNegyedéves, teljesítmény alapú bónuszVállalati egészségbiztosítás csomagÖnkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felülHiányzásmentes jutalomUtazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratokTanfolyamok Várjuk jelentkezésed, ha:
Gépészeti végzettséged van vagy hasonló területen szereztél tapasztalatotIsmered a hidraulikus és pneumatikus rendszereket, szerelésükben van tapasztalatodKarbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése nem okoz gondotMűszaki rajz olvasási készséged vanFelhasználó szintű MS Office számítógépes ismeret birtokában vagyVállalod a folyamatos 12 órás munkarendetEsélyeid növeli, ha:
Tapasztalatod van automatizálásbanHegesztő képesítésed, nehézgépkezelői jogosítványod vanRobot kezelői ismerettel rendelkezel