Mechanikai Tervező Fejlesztő Mérnök

Rheinmetall - Zalaegerszeg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A kerekes és lánctalpas katonai járművek részegységeinek és szerelvényeinek átfogó integrációjaKatonai járművön lévő alkatrészek és szerelvények tervezéseTérigények meghatározása és koordinálása Siemens NX-benRészletes műszaki koncepciók és specifikációk készítéseÖsszeszerelés/alrendszer átfogó feldolgozása a fejlesztési folyamatban, a 3D tervektől kezdve az ellenőrzött rajzkészletigA tervezés ellenőrzésének és validálásának kezdeményezése, kísérése és dokumentálásaAz alkatrészek módosítási munkafolyamatának feldolgozása, alkatrészjegyzékek létrehozása és az alkatrészek strukturálásaAlvállalkozók és ideiglenes alkalmazottak felügyelete és irányítása a tervek feldolgozása soránKinematikai rendszerek és funkcionális szerelvények tervezéseA belső tervellenőrzések támogatása és a súlymérlegek kezeléseWHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVEBefejezett egyetemi tanulmányok gépészmérnöki területenTöbbéves szakmai tapasztalat és alapos ismeretek a következő területekenMechanikai fejlesztésekBefejezett egyetemi tanulmányok gépészmérnöki területenTöbb éves szakmai tapasztalat és alapos ismeretek a gépészeti fejlesztések területén.PDM, Siemens NX, DOORS és MS Office nagyon jó ismereteÖnálló és strukturált munkavégzésFolyékony írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelentNemzetközi utazási hajlandóságWHAT WE OFFER YOUVersenyképes juttatási csomagKreatív és dinamikus munkakörnyezetRugalmas munkaidő-modellekA munka és a magánélet egyensúlyának biztosításaInnovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekében CONTACT INFORMATIONContact Person:
Marcel LappeFor questions regarding your application, please use the contact form.