Masszőr

Takler kúria kft. - Szekszárd
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kedves Álláskeresők!A Takler Kúriawellness részlegébemasszőr munkatársat keresünk!Feladataid közé az alábbiak tartoznának:
Masszázs kezelésekelvégzéseWellness részleg vendégeinek fogadása, törölközők, szaunalepedők, stb. kiadása, visszavételezéseA vendégek bárpultnál történő kiszolgálása italokkal, snackekkelIdőpontfoglalások masszázsok és belépők telefonon és/vagy e-mailen történő egyeztetése külsős és szállóvendégeinkkel egyarántA wellness raktárának leltározása, törölközők-lepedők mosodának való előkészítése,mosodától való átvétele helybenVisszamosatások, egységek szaunák, gőzkabin, jacuzzik, stb. indítása-leállításaA munkaterület tisztántartásaAmit számodra biztosítunk:
Utazási költség 100%-os megtérítése!Versenyképes fizetésMunkaruhaNapi egyszeri meleg étkezés munkahelyi ebéd, kávé és szóda/ásványvíz korlátlan fogyasztásaSzabadságokbiztosításaAmit elvárunk:
Szakirányú végzettségLégy munkádra és saját megjelenésedre is igényesKedves, jól kommunikáló, segítőkész személyt keresünk :
Ne okozzon problémát a hétvégi munkavégzés, hisz hotel lévén hétvégente is nyitva vagyunk. Egy hónapban 2 hétvége szabad.Karácsonykor és az új év első hetében zárva tartunk!Előnyt jelent:
Több éves tapasztalatAngol és/vagy német nyelvtudásJogosítvány és saját gépjármű megléteKoktélok ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Masszőr