Marketing Projektmenedzser @ Hunam Personnel Solutions

Hunam personnel solutions - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Elvárás:

  • A feladatleírásban szereplő tevékenységekben szerzett szakmai tapasztalat
  • Lendületes, agilis, önálló személyiség

  • Angol középfok
  • Autó és B kategóriás jogosítvány

HR szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti, motivált és lelkes csapatába tapasztalt Marketing munkatársat keresünk.

,[ Márka gondozása, Tartalommenedzsment - koherens legyen a tartalom és legyen. Szövegírás-weboldal, brosúra, posztok, stb., Negyedévente elemezni az eredményeket cégenként., Megosztás módja – weboldal hír-FB - B2C vagy B2B / LI – B2B vagy szellemi munkavállaló, Toborzás támogatás (cca. 10 állásbörze;
egyéb kérdések), B2B marketing eszközök használata, Reklámajándékok beszerzése, leltár kezelése, ajándékok postázása, Nyomdai és grafikai munkák menedzselése, szétosztása, Adminisztráció (számlák rögzítése, költések nyomon követése), Projektek menedzselése, Videó forgatások szervezése, Irodadekorok grafikai és kivitelezési koordinációja, Eseményszervezés, Kiállítások, állásbörzék és egyéb] Requirements:
Additionally:
Small teams, Free coffee, Gym, Mobile phone, Modern office.