Marketing (Project) Manager

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Vállalkozó szellemű Marketing szakembert keresünk start-up Partnerünkhöz, aki marketing oldalról összefogná új termékük kialakítását és nemzetközi piacokra történő bevezetését.
Ha projekt szemlélettel rendelkezel, nem riadsz vissza a kihívásoktól és van már tapasztalatod márkaépítésben, akkor lehet, hogy ez a lehetőség éppen Neked szól:
Marketing stratégia megalkotása
Aktív részvétel az alkalmazás tervezésében
Szoros együttműködés az IT és a tartalomfejlesztő csapattal
Az amerikai célpiac pontos feltérképezése
A célközönség eléréséhez szükséges koncepció megalkotása és megvalósítása
Marketing kampányok hatékonyságának mérése és optimalizálása
Cég- és termékmárka építése
Szövegírás, tartalomgyártás
Weboldal, social media és egyéb kommunikációs csatornák felépítése és kezelése
Tesztelői kör építése &
szükség szerint továbbiszakemberek bevonása
Elvárások / Requirements
Min. 3-5 év marketing tapasztalat - lehetőleg komplett projektekben szerzett
Új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat (B2B és B2C)
Folyékony angol nyelvismeret
Folyamatos up-to-date ismeret a marketing területéről
Proaktív, önálló munkavégzésre képes személy
Csapatszellem
Előny, ha
Mobil alkalmazás kapcsán szerzett tapasztalatod van
Amerikai piacon szerzett tapasztalatod van
Growth hacking ismeretekkel bírsz
Vezetői tapasztalatokkal is rendelkezel
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapfizetés
Cafeteria
Home office lehetőség
Támogató, innovatív közeg
Egyedi projekt, start-up életében való részvétel