Marketing És Felvételi Menedzser

Sek budapest óvoda, általános iskola és gimnázium - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Marketing stratégia kiépítése és kampányok kivitelezésePiaci trendek, igények folyamatos nyomon követéseWeboldal, social media felületek napi szintű használata és tartalmi fejlesztéseHírlevelek és grafikai anyagok készítésePartnerekkel való együttműködésSzülőkkel való kapcsolattartás, felvételik lebonyolításaBeiskolázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásaEgyéb marketing / PR feladatok koordinálásaRendezvények, iskolai programok szervezésében való közreműködésIskolai diákélet segítéseVersenyképes fizetés és kiegészítő juttatások egészségbiztosítás, munkahelyi étkezésFolyamatos szakmai fejlődési lehetőség – külföldi intézményvezetés által szervezett tréningekEseménydús munkahely, változatos munkakörrel, ahol az ötleteidet támogatják és megvalósíthatod a terveidetEzt a lehetőséget Neked találták ki, ha…Felsőfokú végzettséggel rendelkezel marketing vagy kapcsolódó területenVan hasonló munkakörben szerzett tapasztalatodMagabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban isMagabiztosan kezeled a social media felületeket és egyéb online marketing eszközöketJártas vagy a grafikai kivitelezésbenKiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezelEredményorientáltan, proaktívan, precízen végzed a munkádatJól dolgozol önállóan és csapatban isSzeretsz új dolgokat megtanulni és szívesen lennél egy nemzetközi csapat tagja