Marketing Crm Kampány Manager

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk a fast casual vendéglátás egyik kiemelkedő piaci szereplője, csapatukba keressük új kollégájukat, marketing crm kampány manager pozícióba.

∙ Piaci trendek nyomon követése és az értékesítési előrejelzések figyelése
∙ Stratégiában és brand árképzésében való részvétel ∙ Kedvezménystratégia, kuponok tervezése és kivitelezése - CRM alapú ajánlatok.
∙ KPI tervezés és monitorozás, szükség esetén akció tervek kidolgozása
∙ LRM (lokális kiskereskedelmi marketing) tevékenységek előkészítése.
∙ LRM alapján étterem-specifikus ajánlatok és akciók kidolgozása.
∙ LRM dashboard kezelése, elemzése és folyamatos monitorozása.
∙ Problémák és lehetőségek azonosítása
∙ Új CRM-szegmensek, kampányok és aktiválások kezdeményezése
∙ Folyamatos kereskedelmi együttműködés az IT-val
∙ A márka kommunikáció üzleti és technológiai célú fejlesztése
∙ Digitális étlap optimalizálása és testreszabása korábbi LRM adatok alapján.
∙ Az értékesítési tevékenységek folyamatos nyomon követése és fejlesztése a házhozszállítási csatorna számára
∙ Proaktív részvétel a Loyalty 2.0 program fejlesztésében és működtetésében
Elvárások / Requirements
BA diploma
Legalább 4 év kapcsolódó területen szerzett tapasztalat.
Adatalapú értékesítési/marketing akciótervezés ismerete
Árképzési projektekben szerzett tapasztalat
BI-ban (Power BI) szerzett tapasztalat
Kiemelkedő problémamegoldó készség, proaktivitás, pontosság, analitikus gondolkodás
Folyékony angol nyelvtudás
HoReCa vagy FMCG szektorban szerzett tapasztalat előny
Amit nyújtunk / Benefits
-Belvárosi iroda, összetartó csapat
-Versenyképes bér és juttatási csomag (alapbér, cafeteria)
-Éves prémium a vállalati teljesítményértékelési rendszer alapján
-Home-office lehetőség
-Céges telefon, laptop
-Ingyenes sportolási lehetőség partnereinknél Life1 és GildaMax
-Ingyenes angol nyelvoktatás.
-Kedvezmények igénybevétele a termék portfólióból
-Stabil magyarországi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő munkáltató.
-Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek.
-Felelősségteljes munkavégzés, önállóság.