Marketing Analyst And Controller

Foodora - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kampányok elemzése dashboardok alapján, szükség esetén BI lehívásokbólInsightok megfogalmazása, teljesítmény alapú döntéshozatal előkészítése. A kampány csapat segítése a kampányok tervezésekor, azok teljesítményének követése és aktív információ megosztás a kereskedelmi csapattal. Költések nyomon követése és a budget tábla naprakészen tartása. Aktív kapcsolattartás a könyveléssel, hózáráskor a marketing budget és aktuális költések összeegyeztetése beérkező költés visszaigazolások és számlák alapján. A kampányok elemzésének és költségének együtthatójából a kampány teljesítmény meghatározása, ROI, Cost per order alapján. Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon keresztül is inspirálódhatsz, hipergyorsan növekvő, biztos vállalati háttérrel rendelkező csapatunk tagja lehetszSzívesen támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is - emellett hozzáférésed lesz többezer online kurzushoz a LinkedIn Learning felületén. A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk Számodra számítógép, mobiltelefon, stb. Az első munkanapodtól kezdve biztosítottá válsz csoportos élet-, baleset- és betegbiztosításunk által, valamint részt vehetsz munkavállalói lelki és pszichológiai támogató programunkban - próbaidőd letelte után pedig Medicover Egészségbiztosítási csomaggal, valamint SZÉP kártyával bővül juttatási csomagunkIdőről-időre megajándékozunk foodorás ajándékokkal, valamint foodora pro előfizetéssel és havi kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül még a home office időszak és a plusz három nap nyári szabadság alatt semFrissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában, mely 2020-ban az “Év Irodája Díj” verseny döntőse volt - de jelen helyzetben dolgozhatsz akár home office-ból is. Irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz be akár biciklivel is, van zuhanyzónk, és saját konditermünk is, amit szabadon használhatszRendszeresen gyűjtünk visszajelzéseket a működő és javítandó dolgokról, így Te is alakíthatod, milyen legyen itt dolgozni, hogy minél jobb munkahellyé válhassunkBüszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt jelenleg 7 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztülFelsőfokú végzettség pénzügyi vagy gazdasági területről1-3 év szakmai tapasztalatMagas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántKiváló MS Excel ismeretSQL tapasztalat