Manufacturing Project Specialist – Gyártási Projekt Specialista

Melecs ews gmbh magyarországi fióktelepe - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Elektronikai gyártási projektek ODM,EMS technikai támogatása
Gyárthatósági vizsgálatok lefolytatása árajánlati/koncepció fázisban
Vevői igények, szabványok elemzése, beépítése a gyártási koncepcióba
Gyártási folyamatok meghatározása, szükséges gépek, eszközök definiálása
Árajánlatokhoz szükséges számítások, elemzések elvégzése, technológiai idők meghatározása
Nyomtatott áramköri lapok PCBA mechanikai rajzainak elkészítése árajánlati rajzok, mechanikai layout 2d tervező sw segítségével
Gyártási követelmények, lehetőségek figyelembevétele ajánlatadáskor a folyamatmérnökség bevonásával
Árajánlati folyamat optimalizálása folyamatos fejlesztése, költséghatékonyság növeléseEgyütt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
Megvalósítani a saját elképzeléseket
Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre
Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium
Szakmai előrelépés, fejlődésVillamos/gépészmérnöki végzettség
Elektronikai gyártási technológiák ismerete 3-5 év. SMT, X-ray, THT beültetés, Panel vágás
PCBA lakkozás, THT forrasztási technológiák, Potting technológia ismerete előnyt jelent
Tapasztalat mechanikus tervezésben 2D
Microsoft Office és SAP ismeretek
Folyamatközpontú gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
Csapatmunka, együttműködés, kapcsolatteremtési képességElektronikai gyártási technológiák ismerete 3-5 év. SMT, X-ray, THT beültetés, Panel vágás