Manuális Tesztelő @ Fox Hr Consulting Kft.

Fox hr consulting kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

  • 3+ év manuális tesztelői tapasztalat agilis környezetben
  • Jártasság mind back-end, mind front-end tesztelésben
  • Web API-k és web service-ek tesztelése (Angular, REST/SOAP)
  • Testing tool kit-ek ismerete, mint SoapUI, Postman
  • Jártasság valamilyen adatbáziskezelőben:
    MySQL, PostgreSQL, SQLServer
  • Tapasztalat Windows, Linux, felhő alapú (AWS) környezetben
  • Középfokú angol nyelvtudás

Partnerünk egy stabilan növekvő vállalat, amely komplex projekteben szoftverfejlesztés, tesztelés, DevOps Engineering és üzleti elemzés területein támogatja mind hazai és külföldi ügyfeleit. Most egy pénzügyi témájú fejlesztésen dolgozó csapatba bővítése miatt keresnek új, tesztelői tapasztalattal rendelkező.

Manuális Tesztelő

Amit a vállalat kínál:

  • Hibrid munkavégzés, legnagyobb részben home office.
  • A versenyképes fizetés mellé évi 260e Ft Cafeteria.
  • Egészségügyi biztosítás és céges telefon flotta.
  • Rugalmas munkaidő (ésszerű keretek között).
  • Növekvő helyi csapat, közösségi érzéssel, és ötletekre nyitott vezetőséggel.
  • Érdekes nemzetközi projektek;
    erős háttérrel rendelkező vállalat.
  • Összetartó csapat, rendszeres csapatépítő események.
  • Csapat reggeli.

,[Back-end és front-end manuális tesztelése, Funkciós és non-funkciós tesztelések, Agilis fejlesztésben való részvétel, Testplan-ek, tesztesetek kialakítása, majd tesztelés, kiértékelés és riportálás, Bug-ok azonosítása, majd javítás utáni visszaellenőrzése, Szoros együttműködés a Product Owner-rel, Scrum Master-rel, fejlesztőkkel és más tesztelőkkel] Requirements:
Web Api, Web service, REST API, SOAP, SoapUI, Postman, MySQL, PostgreSQL, Windows, Linux, AWS