Maintenance Engineer

Aptiv connection systems hungary kft. - Tatabánya
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Megelőző karbantartási tervek és kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása a felelősségi körbe tartozó gyártóberendezésekre vonatkozóan.A tervszerű karbantartási tevékenység előkészítése, a végrehajtás szakmai felügyelete.A karbantartási és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének biztosítása.A karbantartási és a gyártási folyamat mérőszámainak KPI rendszeres elemzése alapján a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozása, ezek bevezetésének koordinálása.Szakmai segítségnyújtás a karbantartó technikusoknak és a gépbeállítóknak, a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében.Részvétel az új karbantartók szakmai betanításában, integrálásában.Részvétel az új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében.A gyártósorokra érkező új termékek technikai bevezetésének támogatása műszaki oldalról.Karbantartási dokumentációk kezelése.Részvétel a TPM Workshop-okban.Kapcsolattartás, együttműködés a gyáregység más részlegeinek illetékes munkatársaival a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében.Kapcsolattartás a szakszervizekkel, a külsős alkatrészgyártókkal, szükség esetén ezek bevonása a javítási, karbantartási munkákba.Cafetéria juttatás már a próbaidő alatt isTörvény által meghatározottat meghaladó bejárás támogatásRemek csapat és innovatív termékek képviseletének lehetőségeMultinacionális munkakörnyezetSzéleskörű autóipari vevői körTiszta, rendezett, klimatizált munkakörnyezetFelsőfokú műszaki végzettségMinimum 3 év karbantartási területen, gyártókörnyezetben szerzett mérnöki tapasztalatTárgyalóképes angol nyelvtudásJó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás, kihívások kereséseElőny jelent a jelentkezésnél:
TPM, LEAN eszközök ismerete, valamint 2D, 3D tervezőprogram használatában szerzett tapasztalat