Loss Prevention Officer / Biztonsági Tiszt

Melis operation kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Járőrözi az ingatlan minden részét, és segítse a vendégeket a szobákhoz való hozzáférésbenNyomonköveti a biztonsági hírcsatornákat, és végezzen napi fizikai veszélyellenőrzéseketReagálás a balesetekre, és segítségnyújtás a vendégeknek/alkalmazottaknak vészhelyzetekbenVendégek zavartalanságának biztosítása, szükséges esetén kíséret biztosításaVizsgálatok lefolytatása, bizonyítékok gyűjtése és interjúk elősegítése az érintett felekkelSzükséges riportok kitöltése sérülés, baleset, incidens, illetve azok bizalmas kezelése és őrzéseCCTV kamerarendszer használataSzéfek használata, és értékes talált tárgyak biztonsága helyezéseKi- és beléptetés felügyelete + táskaellenőrzésBiztonságtechnikai eszközök használataPasszázsban lévő állandó jelenlég és figyelemA szálloda által szervezett tréningeken és oktatásokon való részvételSzakmailag felkészült és emberközpontú vezetésIgényes, kellemes, modern munkakörnyezetHosszútávú, biztos munkalehetőség, fejlődési lehetőségKiemelkedőjuttatási csomag teljes bejelentésIngyenes étkezés a műszakok alatt13. havi fizetésTréningek, képzésekSzületésnapi ajándék és szabadnapDolgozói kedvezmények Marriott szállodákban, AYCM tagságSzakmai végzettségReleváns szakmai tapasztalatLegalább középfokú aktív angol nyelvtudásDigitális kompetenciák felhasználói szintenASSA ABLOY – Visiononline rendszer ismereteShrack tűzjelsző rendszer ismereteElsősegély ismeretekMunkaügyi titoktartásKiváló együttműködési és kommunikációs képességFegyelmezett, megbízhható munka-attitűd, Magas stressztoleranciaGyors és professzionális reagálóképesség a hidegvér megőrzése mellett