Logisztikai Ügyintéző

B-mark kft. - Szeged
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakör célja a vevői megrendelések teljesítési szintjének biztosítása és növelése, az ehhez kapcsolódó adminisztrációs, logisztikai, raktározási és áru beszerzési feladatok ellátása.Főbb feladatok:
Megrendelések összeállítása és elküldésea beszállítóktól érkező áruk átvétele és raktárba helyezése,a készletgazdálkodási és számlázási program kezelésekapcsolattartás a szállítókkal és szállítmányozókkalszámlázás és ezzel kapcsolatos statisztikai jelentések elkészítésebejövő telefonhívások fogadásaAmit kínálunk:
Átlagnál magasabb, teljesítmény arányos bérezés,Prémium évi 2 alkalommal,Kellemes, őszinte munkakörnyezet,Angol nyelv gyakorlásaAz álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi, logisztikai ismeretekMS Word, Excel, MS Outlook, Internet használat, kezelés, jó ismerete.Angol nyelvtudás tárgyalási szintenJó kommunikációHatékony, kitartó, önálló, gyors munkavégzésAz állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számlázásban, raktárgazdálkodásban szerzett ismeretekRomán nyelvtudás