Logisztikai Specialista

Ecopro global hungary zrt. - Debrecen
30+ napja (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a társterületekkel és az optimális készletszint fenntartásaBejövő áruk fogadás és szemrevételezése, illetve kimenő áruk kiadás az automatizált raktárbólKészletgazdálkodási rendszerek, például MES, SAP és WMS üzemeltetése és kezeléseAutomatizált raktár szisztematikus működtetése, beleértve a rendszer és a folyamat javításátFolyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunkSzabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőségKiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag Cafeteria, bónuszNapi egyszeri ingyenes meleg étkezésHeti egy gyümölcsnapLegalább középfokú iskolai végzettség2-3 éves raktárkezelésben, logisztikában szerzett tapasztalatKözépfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántA Microsoft Office alkalmazások és az SAP ismereteTargonca vezetői engedélyAnalitikus gondolkodás és problémamegoldó képességJártasság más raktárkezelési programokban, mint például a MES, WMS