Logisztikai Munkatárs Vevői Megrendelések

Schunk carbon technology kft. - Csesztreg
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a vevőkkel és a gyártástervezésselVevői megrendelések kezelése SAP rendszerbenSzállítások koordinálása, számlázásSzemélygépkocsi költségtérítés, béren kívüli juttatás, sportlási lehetőségKihívások - Felelősségteljes és változatos tevékenységek egy nemzetközi technológiai csoportban. Jó munkahelyi légkör - Megbecsülés, dinamikus és együttműködő csapatmunkaKarrierlehetőségek - Célzott fejlesztési programok a karriercélok elérése érdekébenTovábbképzési lehetőségek - Erőforrás-orientált és személyes fejlődés a hosszú távú perspektíva érdekébenMinimum középfokú végzettséggel rendelkezikLegalább középszinten kommunikál angol nyelven szóban és írásban egyarántRendelkezik felhasználói szintű MS-Office ismeretekkelHasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalatMegbízható, betanulást követően képes önálló, strukturált munkavégzésreNémet nyelvtudás szóban és/vagy írásbanSzakirányú képzettségSAP ismeret megléte