Logisztikai - Kereskedelmi Ügyintéző

S. p. i. n. kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Készletgazdálkodási és raktározási feladatok:
árubevételezés, készletfigyelés, árufeladásA kereskedelmi vezető munkájának támogatása jelentési táblázatok készítése adatszolgáltatásokhoz, termék-adatlapok készítése, stbRendelések rögzítése, szállítólevelek és esetenként számlák készítése, reklamációk kezelése többnyire EDI-n keresztülImport és export fuvarszervezés közúton, tengeren és alkalmanként légi úton isÉlelmiszer címkék fordítása, ellenőrzése, előkészítése és nyomtatásaStabil piaci pozícióval rendelkező magyar tulajdonú kereskedelmi cég, megfelelő bérezésTámogató, jó hangulatú munkakörnyezet, fiatalos és lendületes csapatTeljesítményt elismerő vállalati kultúra39 órás munkahét munkarend H-CS, 08:
30 – 17:
00 óráig, P 08:
30-16:
00 óráigmunkavégzés helye:
Budapest 15. kerületMinimum 1,5 év irodai tapasztalat, lehetőleg FMCG területenAngol nyelvismeret Minimum Érettségi BizonyítványValóban naprakész, haladó szintű számítógépes ismeretek excel, wordKiváló helyesírás és kommunikációs készségJó alkalmazkodó- és tanulási képességLogikus gondolkodásmód, rendszerszemléletHatékony és önálló munkaszervezés, lendületes munkavégzés Az állásinterjún a jelentkező számítson Excel-ben végzendő próbafeladatra, FMCG piaci és logisztikai tesztre, valamint angol nyelvű felmérőre. EDI ismeretmielőbbi, 2024 augusztusi akár júliusi munkakezdésTapasztalat az alábbi Vevőinkkel történő kapcsolattartásban:
élelmiszer láncok, drogéria láncok, diszkont láncok és benzinkút-hálózatok, illetve egyéb FMCG kiskereskedelmi láncok.