Logisztikai Hr Generalista

Magyar posta zrt. - Szolnok
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Támogatod a munkáltatót a munkaügyi kérdésekben, a létszám biztosításában.
Humán szolgáltatás biztosítása az általad kiszolgált logisztikai központ vonatkozásában.
Ellátod a munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi feladatokat.
Kezeled a személyes adatokat, a munkaügyi nyilvántartásokat, dokumentumokat.
Tájékoztatod a munkavállalókat a szociális juttatásokról, intézed a munkavállalói kérelmeket.A Magyar Posta stabil és kiszámítható foglalkoztató, megbízható, családias munkahely. Belépésedet követően segítséget és mentorálást is nyújtunk Részedre, hogy könnyen és hatékonyan el tudd látni jövőbeli feladataidat. Lehetőséget kínálunk a fejlődésre, karriert és életpálya gondozást biztosítunk.Középiskolai végzettség
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Dolgoztál már legalább 1-2 évet HR generalista munkakörben.
Segítőkész és támogató vagy, valamint fontosnak tartod, hogy ezzel a hozzáállással végezd a munkád.
Tisztában vagy a hatályos munkaügyi és munkajogi szabályokkal és a gyakorlatban alkalmazni is tudod ezeket.
Precízen számon tartod és nyomon követed az általad végzett feladatokat.Felhasználói szintű informatikai ismeretek.
3-4 év HR területen szerzett tapasztalat.