Létesítményi Karbantartó Vízvezeték Szerelő

Mvm mátra energia zrt. - Visonta
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Ipari és gazdasági létesítményekben, ingatlanokban szereli, javítja és karbantartja a vízhálózatot, fűtéshálózatot
Feladatai:
csőszerelési munka végzése, csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése, elkészült csőhálózat nyomáspróbájának végzése, víz- és csatornaszerelési munka végzése, pótszigetelés végzése, központi fűtés szerelés végzése
Ismerettel kell rendelkezzen a fűtési vezetékrendszer javításának működési rendszeréről, jellemzőiről az oxigén palackok üzemeltetési szabályairól, vízellátás, fűtés, szennyvíz stb. elemek vagy csomóponti rendszerek összeszereléséről javításárólStabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes bérezés
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok
Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatásaSzakirányú középfokú végzettség, szakmunkás bizonyítvány
3-5 éves szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Hegesztői gyakorlat
Személyes alkalmasság, helyismeret, csapatmunkára való képesség
Precíz, szabálykövető, színvonalas munkavégzés
Határidős munkák betartása
Igényes és figyel az őt körülvevő környezet tisztaságáért és rendezettségéért